پرشین وب سایت در سال ۱۳۸۰ با گردهمایی گروهی از برنامه‌نویسان و متخصصان باتجربه طراحی سایت و سئو بنیان نهاده شد. هدف از تشکیل گروه پرشین وب سایت ارائه‌ی خدمات و محصولات مبتنی بر وب با کیفیت برتر، متمایز و پیشرفت روزافزون پایه گذاری شد.

پرشین وب سایت

ما در پرشین وب سایت از سیستم های مدیریت محتوای متن باز و رایگان همچون ورد پرس، جوملا و دروپال استفاده نمی کنیم. پرشین وب سایت با تجربه چندین ساله خود و با توجه به نیاز کشور ایران اقدام به طراحی و پیاده سازی ۰ تا ۱۰۰ سیستم مدیریت محتوای کاملا پارسی و بومی خود بنام پرنیما نموده است. سایت ساز پرنیما یک سیستم یکپارچه و کاملا مدرن می باشد که قابلیت ایجاد سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و تبلیغاتی را فقط با چند کلیک و کمتر از چند دقیقه برای کاربر فراهم می نماید.

گروه پرشین وب سایت بصورت منظم و دوره ای اقدام به بروزرسانی سایت ساز خود(پرنیما) نموده و همواره آخرین تکنولوژی های روز دنیا را در این سایت ساز پیاده سازی می نماید.
گروه پرشین وب سایت در این سالها با گروه ها و شرکت های برنامه نویسی زیادی همکاری نموده و حاصل این همکاری وب سایت ها و نرم افزارهای ملی و قدرتمندی بوده که امروزه درحال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند.

یکی از افتخارات ما طراحی بیش از چند صد سایت برای هموطنانمان می باشد که این نشانه ای از رضایت مشتریان ما بوده است.


 

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...